Sony Mobile Sony Xperia M2 (D2303), bílá

Sony Mobile Sony Xperia M2 (D2303), bílá Akce

Cena a dostupnost

cena vč. DPH: 5 826,22 Kč
cena bez DPH: 4 815,06 Kč
PHE poplatek: ? 1,44 Kč
aktuální dostupnost: 2 dny
počet kusů v balení 1 ks
záruka: měsíců
ks

Sony Xperia M2 (D2303), bílá. Prémiové zážitky s rychlostí blesku.
Xperia M2 - kvalita Sony v každém detailu.

Vyzkoušejte si telefon Xperia M2 v akci.

Zachyťte každý okamžik. Nebo ještě víc.
Telefon Xperia M2 je vybaven 8megapixelovým fotoaparátem, který pořizuje výjimečně kvalitní snímky. Útroby tohoto rychlého smartphonu obsahují přelomový obrazový snímač Exmor RS(TM) a funkci automatického rozpoznávání scén, díky čemuž lze pořizovat fotografie nejvyšší kvality kdykoli a kdekoli. Chcete-li své fotografie posunout na vyšší úroveň, vyzkoušejte inovativní fotografické aplikace telefonu Xperia M2. A s pomocí aplikace Social live můžete prožívané události vysílat naživo na Facebooku.

Krása precizního zpracování.
Xperia M2 se může pochlubit velkým jasným 4,8palcovým displejem qHD, využívajícím televizní technologie Sony. Jeho velikost je pro zábavu v dlani dokonale vyladěna. Díky vyváženosti ve všech ohledech a dokonalému zpracování všech detailů představuje tento elegantní telefon se systémem Android také inovaci v designu.

Ať zamíříte kamkoli, zábava bude vždy s vámi.

Zábava kdykoli. Kdekoli. Okamžitě.
S ultrarychlým telefonem Xperia M2 můžete skočit rovnýma nohama rovnou do akce. Tento vysoce výkonný a rychlý smartphone Sony obsahuje čtyřjádrový procesor a byl vytvořen se stejnou pozorností vůči detailům jako smartphone Sony nejvyšší třídy Xperia(TM) Z2. Ať už jste kdekoli, budete mít přístup k úžasně zábavným zážitkům.

Vstupte rovnýma nohama do světa zábavy.
Telefon Xperia M2 se dodává s předinstalovaným exkluzivním balíčkem zábavy jako ochutnávkou toho, co vás čeká. V aplikaci Xperia Lounge můžete získat tři exkluzivní filmové tituly. Užijte si je!

Díky superrychlým sítím LTE můžete letět po dálnici života vždy v rychlém pruhu.
Připravte se na okamžitou porci potěšení. Superrychlé sítě LTE vám umožní přístup k zábavě kdykoli a kdekoli. Xperia M2 je rychlý smartphone, který zajišťuje jízdu životem vždy v rychlém pruhu bez zastavování..
Záruka: 24 měsíců.
Kod zboží: AG-1281-0075