LG D320n L70, černá

LG D320n L70, černá Akce

Cena a dostupnost

cena vč. DPH: 3 339,74 Kč
cena bez DPH: 2 760,12 Kč
aktuální dostupnost: 3 dny
počet kusů v balení 1 ks
záruka: měsíců
ks

LG D320n L70, černá. - Atraktivní telefon s velmi jasným a vysoce svítivým 4,5" displejem
- Vybaven operačním systémem Android 4.4 Kitkat(R)
- Akumulátor s vysokou kapacitou 2.100mAh
- Alternativní volitelné uživatelské prostředí EasyHome, nabízející snadné ovládání pro děti, začínající uživatele, nebo seniory
- Funkce KnockOn - probuzení nebo uspání přístroje dvojitým ťuknutím na displej
- Funkce Knock Code - odemykání přístroje vyťukáním kombinace klepnutí v daném pořadí. Funkce Knock Code nabízí vysoké zabezpečení přístroje bez nutnosti zapínat displej při odemykání
- Podporuje flipové pouzdro QuickWindow, s množstvím chytrých aplikací, zobrazujících se v zavřeném stavu v malém okénku displeje

ŠTÍHLÝ DESIGN.
Při vývoji modelu L70 bylo pamatováno na štíhlý jednolitý design, který vám dokonale padne do ruky a bude ladit s vaším osobitým stylem.

METALICKÝ POVRCH.
Metalická povrchová úprava znamená atraktivnější vzhled. Telefon má metalický rám v moderním stylu, který nelze přehlédnout.

QUICKWINDOW.
S pouzdry QuickWindow(TM) je připojení ke všemu důležitému doslova hračkou. Můžete používat obrazovku a kontrolovat zprávy, aniž byste museli otevírat kryt telefonu.
* Pouzdro je nutné koupit zvlášť a barvy se v jednotlivých zemích mohou lišit.

KNOCK CODE.
Seznamte se s Knock Code(TM), pokročilejší verzí funkce KnockON. Knock Code(TM) stejně jako KnockON umožňuje aktivovat telefon jednoduše dvojím poklepáním na obrazovku. Sami si můžete nastavit způsob otevření hlavní obrazovky s možností většího soukromí. Způsob poklepání lze nastavit kdekoli na obrazovce telefonu, který vám tak zprostředkuje optimalizované jednoruční ovládání.
* Funkce Knock Code(TM) podporuje nastavení dvou až osmi poklepání. K dispozici je rovněž původní funkce KnockON.

PLUG & POP.
Poslouchat hudbu a synchronizovat soubory nikdy nebylo snazší. Prostřednictvím funkce Plug & Pop vám telefon intuitivně zobrazuje ikony aplikací, které vyžadují sluchátka nebo kabel, takže k nim máte rychlejší přístup.

CAPTURE PLUS.
Chcete si uložit celý text článku nebo receptu na později? Funkce Capture Plus(TM) umožňuje sejmout celou webovou stránku namísto pouhé části obrazovky.

CLIP TRAY.
Clip Tray(TM) umožňuje kopírovat různé položky a ukládat je do schránky, která se vždy objeví v dolní části obrazovky. Můžete tak vytvářet sbírku informací s možností jejich ukládání a odesílání.

FAST SNAPSHOT.
Uživatel může aktivovat fotoaparát dlouhým stisknutím tlačítka pro ovládání hlasitosti (-) v režimu spánku (k dostání jsou modely jak se zadním, tak s bočním tlačítkem). Rychlá aktivace fotoaparátu je možná i při použití pouzdra quickwindow.

MULTI-POINT AF - VÍCEBODOVÉ AUTOMATICKÉ OSTŘENÍ.
Vícebodové ostření pokrývá širokou plochu záběru a výsledkem jsou jasné a ostré snímky. Jednotlivé zaostřovací body vidíte v náhledu jako u DSLR fotoaparátu.

1,2 GHZ DUAL CORE PERFORMACE.
S procesorem 1,2 GHz Dual Core budou veškeré vaše akce rychlejší, plynulejší a bez zbytečných prodlev.

4,5" DISPLEJ TRUE IPS.
Přestože má model L70 štíhlý, úsporný design, můžete si užívat 4,5" IPS displej s podporou barev true color. K dispozici je navíc 2100mAh baterie, s níž máte na všechno dostatek času.

Design, vlastnosti a technické údaje produktů se mohou měnit bez předchozího upozornění..
Záruka: 24 měsíců.
Kod zboží: AG-LGD320N.ACZEBK