Acer Liquid Z520 Dual SIM, 8 GB, bílá

Acer Liquid Z520 Dual SIM, 8 GB, bílá Sleva

Cena a dostupnost

cena vč. DPH: 3 077,52 Kč
cena bez DPH: 2 543,40 Kč
aktuální dostupnost: 3 dny
počet kusů v balení 1 ks
záruka: měsíců
ks

Acer Liquid Z520 Dual SIM, 8 GB, bílá. Model Z520 byl navržen tak, aby vám usnadnil život.
U některých telefonů na tom musíte pracovat, ale u nás je to snadné: jednoduché používání, čtení bez namáhání očí, pohodlný poslech. Přidali jsme nové hlasové příkazy pro 8MP a 2MP fotoaparáty, které vám dávají víc možností ovládání a větší pohodlí. 5palcový displej společně s naším filtrem režimu pro čtení zaručuje skvělé zobrazení a chrání vaše oči, zatímco čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz se stará o celkový svižný výkon.

Vyslovujte své příkazy.
Široká škála příkazů pro fotoaparát aktivovaných hlasem rozšiřuje vaše možnosti, jak se přiblížit své vizi. Hlasovými příkazy můžete ovládat širokou škálu režimů snímání včetně vylepšení, jako je HDR, Panorama, Best Shot (Nejlepší snímek) a Multi-angle View (Zobrazení z více úhlů). Samozřejmě můžete také pomocí hlasu pořídit snímek. A aby toho nebylo málo, můžete toto vše využít u obou fotoaparátů - jak u předního s rozlišením 2 MP, tak u zadního s rozlišením 8 MP a automatickým zaostřováním - a pro přepnutí mezi nimi stačí říct: ,,Autoportrét". Můžete samozřejmě fotografie stále pořizovat tradičním stiskem tlačítka, pokud ale chcete své představy vyjádřit jinak, máte možnost - vlastně spoustu možností.

Velké zobrazení, které vás chrání.
Většina aktivit souvisejících s používáním smartphonu je vizuální, je tedy jasné, že jakýkoli pokrok v zobrazení je krokem k lepšímu. U modelu Z520 jsme se na tato vylepšení zaměřili. Začíná to u velkého 5palcového displeje. Přidejte k tomu náš režim pro čtení s ochranným filtrem modrého světla, který výrazně snižuje únavu očí, a začnete se na věci dívat stejně, jako my.

Vylepšený zážitek z poslechu.
Vylepšený zážitek z poslechu - jak vám to zní? Ve skutečnosti to zní ještě lépe, než si myslíte. Certifikovaná technologie DTS Studio Sound(TM) vás pošle přímo do víru dění díky bohatšímu a detailnějšímu zvuku a vaše sluchátka budou rezonovat ještě lepšími basy.

- Dual SIM
- 5" 960x540
- procesor MT6582M 1,3GHz Quad-Core
- ROM 8GB, RAM 1GB,
- kamera 8Mpx / 2Mpx,
- WiFi, 3G, BT 4.0,
- microSD, micro USB,
- baterie 2000 mAh,
- Android 4.4.
Záruka: 12 měsíců.
Kod zboží: AG-HM.HLQEU.001