Aligator A870 GPS Senior, šedá + nabíjecí stojánek

Aligator A870 GPS Senior, šedá + nabíjecí stojánek

Cena a dostupnost

cena vč. DPH: 1 614,39 Kč
cena bez DPH: 1 334,21 Kč
aktuální dostupnost: neznámá
počet kusů v balení 1 ks
záruka: měsíců
ks

Aligator A870 GPS Senior, šedá + nabíjecí stojánek. Aligator A870 GPS.
Ve špičkovém modelu A870 se setkává to nejlepší ze seniorských telefonů. Snadné a intuitivní ovládání, přehledný barevný displej i oblíbené funkce včetně fotoaparátu nebo rádia. Je skvělým společníkem i pomocníkem v každodenním životě. Nově je vybaven také příjímačem GPS signálu,
takže je jeho lokalizování pomocí SOS locatoru ještě přesnější než doposud!

Velký a barevný displej.
Praktický mobilní telefon Aligator A870 je skvělým společníkem nejen pro aktivní seniory. Exklusivní 2,3 palcový barevný displej s vysokým rozlišením 320x240 bodů je vybaven speciální technologií zvyšující kontrast a čitelnost. Jeho pozorovací úhly a krystalická ostrost jsou srovnatelné s displeji nejnovějších smartphonů zvučných značek. Snadné ovládání ocení každý, kdo dává přednost tlačítkovým telefonům. S rozměry 122x56x14 mm telefon přesně padne do ruky a dobře se drží i méně obratným prstům.

SOS Locator. GSM+GPS!
Záchranné tlačítko, obrovský pomocník především pro seniory. Při stisku SOS tlačítka telefon odešle zprávu až pěti předvoleným kontaktům a zobrazí polohu telefonu na mapě. Pokud se majitel telefonu kdekoli ztratí nebo zabloudí, využitím SOS funkce dá vědět svým nejbližším, že potřebuje jejich pomoc a kde se právě nachází.
A870 Senior disponuje ještě přesnější funkcí lokalizace, než všechny ostatní seniorské modely klasické konstrukce s mechanickými tlačítky. Kombinuje totiž dva způsoby získavání pozice. Pomocí GSM signálu (ten je vhodnější pro hustě zastavěné oblasti a města) a zároveň pomocí GPS, který oceníte v přírodě a v otevřené krajině se slabší sítí GSM.

Velká tlačítka a jednoduché zamykání.
Telefon má robustní konstrukci a zároveň je ergonomicky tvarovaný a lehký, váží jen 100g. Velmi pohodlně se drží a také ovládá. Velká, hmatem odlišitelná tlačítka pomáhají k příjemnému užívání telefonu i lidem s nižší pohyblivostí a citlivostí prstů. Zamykání klávesnice pomocí posuvného přepínače zjednoduší ovládání po ukončení práce s telefonem.

Dlouhá výdrž baterie a nabíjecí stojánek.
Spolehlivá baterie Li-on 1350 mAh zaručuje na jedno nabití výdrž telefonu v pohotovostním režimu až 360 hodin. Bez problémů tak můžete telefon používat i pokud nemáte zrovna přístup k nabíječce. Součástí balení je žádaný nabíjecí stojánek, kde lze telefon nejen nabíjet, ale také bezpečně ponechat když jej zrovna nepoužíváte.

Funkce a fotoaparát.
Zabudovaný fotoaparát s 1.3MPix s funkcí interpolace se lehce ovládá a uchová vzpomínky na vaše zážitky. Telefon má slot na microSD kartu a snadno tak rozšíříte jeho interní paměť pro uložení fotografií. Můžete si přehrát video, hudbu nebo využít záznamník. Samozřejmostí jsou oblíbené funkce jako budík, kalkulačka, svítilna, Bluetooth nebo FM rádio.

Čistý a štíhlý design.
A870 je k dispozici ve třech barevných provedeních: šedá, stříbrná a červená. Používejte svůj telefon lehce a jednoduše. Přejeme vám ty nejlepší zážitky!

Technické specifikace:
Rozměry: 122 x 56 x 14.3 mm
Hmotnost: 100 g

Displej
Typ: Barevný TFT
Rozměry: 2.3"
Rozlišení: 320 x 240 bodů QVGA

Nouzové volání a SMS
SOS tlačítko na zadní straně
Počet předvoleb SOS tlačítka: 5
SOS SMS
SOS Locator ( pomocí GSM a GPS)
Vzdálené ovládání

Vyzvánění
Počet melodií: 6
Vibrace

Baterie
Typ: Li-Ion 1350 mAh
Výdrž v pohotovostním režimu max: 360 hodin
Výdrž při hovoru až: 420 minut

Paměť
Paměť kontaktů v telefonu: 500
Paměť na SMS: 200
Paměť na odeslané SMS

Funkce
Svítilna
Bluetooth
Budík
Kalkulačka
FM rádio
GPS přijímač
Podpora SIM toolkit
Další funkce: Fotoaparát 1.3 Mpix
přehrávač hudby a videa, záznamník
Podpora paměťových karet microSD

Obsah balení:
Telefon Aligator A870 GPS, cestovní nabíječka, kabel pro nabíjení a zároveň připojení k PC, sluchátka s handsfree, nabíjecí stojánek, dokumentace..
Záruka: 24 měsíců.
Kod zboží: AG-A870GPG