SONY CDX-GT270MP

SONY CDX-GT270MP

Cena a dostupnost

cena vč. DPH: 1 810,00 Kč
cena bez DPH: 1 495,87 Kč
doporučená cena: 2 290,00 Kč
u nás ušetříte: 480,00 Kč
PHE poplatek: ? 3,00 Kč
aktuální dostupnost: 3 dny
záruka:24 měsíců
ks
Fotogalerie produktu
SONY CDX-GT270

Přehrávač CD a mp3 do automobilu s předním konektorem AUX-IN, 4 zesilovače o výkonu 45 W, horní a dolní pásmové propusti, EQ3

Připojte svůj přehrávač mp3 - Ke své sbírce digitální hudby se rychle dostanete pouhým zapojením přehrávače mp3 do předního pomocného vstupu.
Dosáhněte lepšího příjmu rádia - Získejte čistý a přirozený stereo zvuk díky technologii Digital Clarity Tuner, i když jste daleko od rozhlasového vysílače.
Žádný šum a rušení, jen průzračný zvuk - Horní a dolní pásmové propusti zabraňují přerušením zvukového signálu a nežádoucímu šumu, takže zvuk zůstane takový, jaký měl být.
Silný zvuk bez zkreslení s technologií Dynamic Reality Amp - Dosáhněte čistšího zvuku při napumpované hlasitosti díky výstupu přes čtyři 45wattové kanály.
Neztrácejte kontrolu - přizpůsobeno pro dálkové ovládání na volantu - Pomocí ovládacího adaptéru na volantu (není součástí) můžete ovládat hudbu, přijímat hovory nebo nastavovat basy právě tak, jak si přejete.
Upgrade kdykoli chcete. - Až přijde čas upgradovat zesilovač či reproduktory, půjde o rychlý a snadný proces díky 2voltovému konektoru pre-out s možností přepínat výstup - zadní / výstup - Sub.
Barevná tlačítka - Červené osvětlení tlačítek

Fotogalerie produktu

SONY CDX-GT270MP SONY CDX-GT270MP SONY CDX-GT270MP