LIMO BAR Elixir Basic

LIMO BAR Elixir Basic Akce

Cena a dostupnost

cena vč. DPH: 999,00 Kč
cena bez DPH: 825,62 Kč
PHE poplatek: ? 10,00 Kč
aktuální dostupnost: 3 dny
záruka:24 měsíců
ks

Elegantní křivky, sněhobílá barva, odolné materiály, kvalitní zpracování a hlavně technologie, které vám zpříjemní život. Představujeme výrobník sody LIMO BAR Elixir Basic vybavený systémem FSS, který zajišťuje maximální úsporu CO2 a vaši 100% bezpečnost a také pevnou litrovou láhví s rychloupínacím systémem Click&Fix. Užívejte si domácí limonádu vyrobenou snadno, rychle a za super peníze s výrobníkem sody LIMO BAR Elixir Basic.

Klíčové vlastnosti:

Technologie FSS
Pevná plastová láhev s objemem 1 litr s rychloupínacím mechanismem Click&Fix
Možnost použití s bombičkami konkurenčních značek
Systém automatického odvodu přebytečné sycené vody
Tlačítko pro dokonalou dekompresi

Obsah balení:

Domácí výrobník sody LIMO BAR Elixir Basic
Bombička se stlačeným plynem CO2
Redukce na bombičku
Láhev s rychloupínacím mechanismem Click&Fix s objemem 1 litr

Co dělá výrobníky sody LIMO BAR výjimečnými?

Stoprocentní bezpečnost

Všechny výrobníky sody LIMO BAR disponují bezpečnostním přetlakovým ventilem, který v případě dosažení kritického tlaku v láhvi automaticky vypustí přebytečný plyn do vzduchu. Tlak v láhvi můžete navíc sami ovlivnit pomocí speciálního dekompresního tlačítka vpravo vedle tlačítka sycení. Díky tomu dokázal LIMO BAR zcela vyloučit možnost náhlého úniku plynu z láhve, vyprsknutí vody či dokonce exploze láhve známé z případů konkurenčních produktů.

Technologie FSS Vám šetří peníze

Všechny výrobníky sody LIMO BAR včetně modelu Smart-W obsahují speciální technologii FSS, jež v sobě skrývá několik výhod najednou. Díky této technologii vyrobíte více limonády při menším množství spotřebovaného CO2. Tím ušetříte nemalé prostředky. Na jednu bombičku totiž vyrobíte až 65 litrů vynikající limonády. Navíc vám dává technologie FSS záruku 100% bezpečnosti a maximální svobodu v regulaci perlivosti nápoje.

Rychloupínací láhev

Proč byste se měli dřít s nepraktickou šroubovací lahví? Výrobník sody LIMO BAR Elixir Basic pracuje s rychloupínacím (bajonetovým) systémem láhve, jenž v pevnosti uchycení a bezpečnosti nijak nezaostává za lahví šroubovací. Připevnění láhve zabere sotva desetinu času. Jednoduše uchopíte láhev, otočíte, uslyšíte “CVAK” a můžete vyrábět sodu. Tomuto systému říkáme v LIMO BARu Click&Fix.

Univerzálnost

LIMO BAR vás nenutí nakupovat podruhé něco, co už doma třeba máte. LIMO BAR pracuje s bombičkami přímých konkurentů, takže chcete-li víc skvělé sody, ale nechcete investovat do dalších bombiček, nemusíte. LIMO BAR si poradí i s tím, co už doma máte. Před pořízením LIMO BARu si kompatibilitu bombiček pečlivě zkontrolujte.